HPC FAL-15X Flex-A-Light
  • MPN: FAL-15X
  • JMAC ID: 200193278
Limited Stock
  • Expedited Shipping Available Expedited Shipping Available
  • Need it Tomorrow?
    Need it Tomorrow?
JMAC_ID:
df_manual_boost:
1.75
It includes a suction cup to conveniently secure the light to the window. Or, use the 36" (91mm) extension and keep the power handle in your pocket. Requires 3 AA batteries.
Also known as: FAL15X
Technical Specifications:
  • Series: HPC Tools
For more information about the HPC FAL-15X, please contact us.
  • Suction Cup
  • 36" (91cm) Extension
  • 15" (38cm) Light