Life Safety Power FPO250-3D8P2M8NL4E6M1/T16-A
  • MPN: FPO250-3D8P2M8NL4E6M1/T16-A
  • JMAC ID: 202503182
JMAC_ID:
df_manual_boost:
1.00
16DR SV NET E6M1 250W 20A/12V or 10A/24V