LCN 2863-STD/OP 72IN ANCLR
MPN: 2863-STD/OP 72IN ANCLR
JMAC ID: 200753223
Grade 1 Overhead Concealed Electromechanical Benchmark Double Independent Door Operator, 72" Header, Offset Arm Standard, In Header Mounted, 52" - 96" Door, Two Controllers, 90 Deg. Swing, Machine and Wood Screws, Satin Aluminum Clear Anodized Finish, Double Egress