Honeywell Ademco 747F Indoor Self Contained Siren (Flush Mount)
  • MPN: 747F
  • JMAC ID: 200088933
In Stock
  • Expedited Shipping Available Expedited Shipping Available
  • Need it Tomorrow?
    Need it Tomorrow?
JMAC_ID:
df_manual_boost:
1.90
The HONEYWELL 747F is a self-contained siren that comes in a durable ABS plastic case.
The 2-tone 747F is outfitted with a professional grade mylar cone and comes in a white case that matches just about any decor. Flush mounting hardware is included.
UPC: 781410035546
Technical Specifications:
  • Dimensions: 5" x 6.75" x 1.675"
  • Color: White
For more information about the Honeywell Ademco 747F, please contact us.